ČSOB ve spolupráci s Dovychovat.cz připravilo:

 Webinář na téma:

Otázky a odpovědi o zvládání stresů

(aneb dosažení radosti ve světě plném neradosti)

Stres je všudypřítomný kolem nás a to jak na pracovišti, tak v rodině. Má negativní dopady na naše tělo, tak i na stav našeho vnitřního prožívání což mnohdy pociťujeme nejen sami na sobě ale negativní dopady stresů prožívají lidé v našem blízkém okolí. Je tedy naprosto klíčové s ním umět pracovat a nacházet životní radost ve zdánlivě obyčejných situacích. Smyslem webináře je si ukázat, co všechno se schovává pod pojmem životní radost a jak zvládát nástrahy tohoto fenoménu.

Co je to webinář?

Webinář je online vysílání, kde vidíte lektora na monitoru svého počítače, telefonu nebo tabletu a zároveň mu můžete v přímém přenosu pokládat otázky a to z pohodlí svého domova nebo kanceláře. 

Organizační informace

Kdy? Ve čtvrtek, 13.9.2018 od 9:00 do 12:30

Kde? Z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Odkaz na vysílání webináře vám bude zaslán ihned po registraci.

Registrace na webinář

Pro registraci je třeba pouze vaše jméno a emailová adresa, na kterou vám budou zaslány přihlašovací údaje. 

Otázky ke zvládání stresů

Vaše otázky můžete pokládat následovně:

  1. Po přihlášení na webinář máte možnost kliknout na tlačítko položit otázku a tam vložit svůj dotaz
  2. Během živého vysílání budete moci volně pokládat otázky dle potřeby

Kdo bude webinářem provázet?

Milan Studnička

Pracuji jako psycholog i lektor, realizoval jsem vzdělávací projekty v organizacích, mezi které patří Vodafone, KPMG, ČSOB, T-Mobile, Geis CZ, ČEZ a desítky dalších. Rovněž spolupracuji s Českým olympijským výborem na školení trenérů, pořádám kurzy o výchově dětí i kurzy o tom, jak dosáhnout životní radosti. Zároveň mám svou praxi, v rámci které pracuji jak s problémy dětí, tak i dospělých.  

V roce 2002 jsem dokončil magisterské studium trenérství na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. V roce 2005 jsem dokončil program celoživotního vzdělávání na Filozofické fakultě Univerzity Palackého a stal se kvalifikovaným lektorem vzdělávání dospělých. V roce 2014 jsem dokončil magisterské studium psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. V roce 2016 jsem dokončil pětiletý psychoterapeutický sebezkušenostní daseinsanalytický výcvik na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

Během své sportovní kariéry jsem dosáhl řady medailí z mistrovství republiky, mistrovství Evropy i mistrovství světa v šesti různých sportech (basketbal, americký fotbal, boby, flagfootbal, letní starty na bobech, euroteamy). Jsem rovněž českým olympionikem, jelikož jsem se účastnil Zimní olympiády v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech

Více

Mohli jste Milana vidět v...

SEZNAM Zprávy - Ráno na gauči

V pořadu Sama doma

Ve FLOWEE festivalovém studiu

Registrace na webinář

Pro registraci je třeba pouze vaše jméno a emailová adresa, na kterou vám budou zaslány přihlašovací údaje.