Staň se členem klubu
dovychovaných rodičů

Pomůžeme vám odstranit problémy s vaší minulostí, naučíme vás co dělat při problémech se zády, vysvětlíme vám, jak vychovávat holčičky a chlapečky rozdílně a proč a v neposlední řadě vám předáme spousty zkušeností s výživou.

To a mnohem více se dozvíte v našem klubu!

Co budeme řešit v Klubu Dovychovaných rodičů?

 • Témata spojená s naší hlavou
  Trápí vás minulost? Nedaří se vám odpustit lidem, kteří vám ublížili? Máte strach z toho, co přijde? Nemůžete v noci spát? Trápí vás situace doma a nevíte, co s tím? Jaká je role ženy? Jaká je role muže?
 • Témata spojená s funkčním tělem
  Bolí vás záda? Bolí vás krční páteř? Máte vyhřezlé ploténky? Umíte správně dýchat? Máte bolesti bederní (spodní) páteře? Navíc připravujeme cvičení na doma s Olgou Šípkovou.
 • Témata spojená s rozdílnou výchovou chlapečků a holčiček
  Jak postupovat když chlapeček odmítá spolupracovat? Jak dlouhodobě budovat důvěru se svými zlatíčky? Jak z holčičky vychovat ženu? Jak znovuobnovit ztracenou důvěru u pubertálních dětí?
 • Témata spojená s výživou
  Přejídáte se? Nevíte, jak si nastavit jídelní režim? Nebo jak přistupovat k výživě vaších zlatíček? Jak je propojená psychika s jídlem? Jak zastavit emocionální přejídání?

Výhody našeho klubu

Jedno místo

Všechny kurzy Dovychovat na jednom místě

Nejste v tom sami

Cílená a dlouhodobá podpora v rámci komunity

Jen pro vás

Každý týden nový obsah speciálně pro členy klubu

Můžeme diskutovat

Moderované diskuze ve fórech tématicky řazené

Je to i na vás

Členové navrhují témata pro další kurzy v klubu

Uvidíme se i osobně

Možnost setkávat se se stejně naladěnými lidmi

Kdo jsme

Myšlenka portálu Dovychovat vznikla po našich mnohaletých zkušenostech z klinické praxe v ordinacích. Našima rukama "prošly" tisíce dětí i dospělých, které sužovaly bolesti těla (záda, hlava, vadné držení těla a jiné) a trápení v oblasti psychiky (strachy, nevypořádání se s minulostí, nejistota z budoucnosti, partnerské problémy, ztráta smyslu života atd.)

Milan Studnička
Milan Studnička

Autor Klubu

Tomáš Rychnovský
Tomáš Rychnovský

Autor Klubu

Olga Šípková
Olga Šípková

Autorka Klubu

Markéta Cemper
Markéta Cemper

Autorka Klubu

Sláva Černý
Sláva Černý

Autor Klubu

Reference

Prohlídka klubu

Hlava, tělo, výchova a výživa

V našem klubu se můžete orientovat podle 4 kategorií, které jsou barevně odlišeny. Můžete si tak jednoduše vybrat mezi kurzy například pro výživu nebo třeba pro tělo.

Každý kurz je poté rozdělený na jednotlivé týdny a jeho lekce. Vše přehledně a jednoduše pro vaše maximální pohodlí.

Sdílej s ostatními

V klubu najdete také rozsáhlou komunitu podobně naladěných lidí, takže v našem fóru můžete diskutovat mezi sebou.

V našem fóru můžete nalézt podobně naladěné lidi nebo případně najít odpověď na vaše problémy a jednou pro vždy vyřešit vaše problémy.

Často kladené otázky

Internet je plný informací. Proč bych se měl/a stát členem klubu?

Ne každý člověk má ten luxus, že může trávit hodiny času na internetu a vyhledávat důvěryhodné zdroje informací. Zde máte klíčové informace na jednom místě, navíc podávány mediálně známými odborníky ve svém oboru.

Jsou všechny kurzy v klubu dostupné hned nebo se k němu dostanu postupně?

Úplně všechny kurzy a všechna videa jsou dostupná okamžitě po zaplacení členství a vstupu do klubu.

Jak přesně funguje měsíční členství?

Platby se platí kartou a jsou strhávány měsíčně z vašeho účtu. 7 dní předem vám přijde email s upozorněním, že vám bude za 7 dní stržena platba za další měsíc v Klubu. Pokud budete chtít členství ukončit, napíšete nám email a my vám členství zrušíme.

Co když po zaplacení zjistím, že se mi v klubu nelíbí?

Máte 14 dní na to si klub "osahat", projít, vyzkoušet a když vám cokoli nebude vyhovovat, napište nám a my vám členství vrátíme v plné výši. Zároveň budeme vděční za veškeré podněty vedoucí ke zlepšení našeho Klubu.

Je nutné, abych byl/a v klubu aktivní? Nebo si můžu jen v klidu koukat na to, co mě zajímá a tiše přihlížet?

Můžete si koukat, přihlížet, učit se, poznávat - vše je jen a jen na vás 🙂

Jak přesně funguje vstupní akce za 1Kč?

Pokud vstoupíte do akce za 1 Kč, máte přístup do testovací verze Klubu na jeden měsíc. Máte přístup ke všem kurzům, webinářům, do fóra a zároveň možnost Klub vylepšovat vašimi podněty a konstruktivními návrhy. Pokud budete chtít výhody členství využívat i nadále, bude vám po každých 30 dnech strhávána částka 790 Kč. Pokud se rozhodnete členství ukončit a poté znovu vstoupit do Klubu, za částku 790 Kč už to nebude možné a bude vám počítána aktuální platná částka, která se bude průběžně zvyšovat s příbývajícím obsahem a tudíž i hodnotou členství v Klubu. Jinak řečeno. Tím, že jste s námi od začátku a podporujete náš start, máte po dobu vašeho členství dlouhodobě zaručenu nejnižší možnou cenu klubu, za kterou už posléze nebude možno do Klubu vstoupit.

Co je testovací verze Klubu?

Ostrý start Klubu je 1. 1. 2019, přesto vy máte možnost do systému vstoupit už nyní. Můžete využívat veškerá videa a kurzy, které Klub nabízí, ale také počítat s tím, že budete nacházet občasné chybky v systému, které budeme postupně ladit a odstraňovat - a proto budeme vděčni za vaše podněty a připomínky. My pomůžeme vám ve vašem rozvoji, stejně jako vy můžete pomoci nám zkvalitňovat náš splečný Klub.

Vstupte dnes za 1,- Kč!

Tato zvýhodněná akční nabídka skončí za

Klub je v testovací verzi